Jak se vám parkuje na Proseku?

Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět

Jak se vám parkuje na Proseku?

Super, vždycky zaparkuji v první řadě a poblíž mého vchodu (domu)
1
14%
Pohoda, vždycky zaparkuji, večer ovšem v druhé řadě a někdy ne zcela blízko od domu
2
29%
Ještě to jde, skoro vždycky zaparkuji, ale někdy ne úplně blízko; druhá řada to jistí
3
43%
Stojí to za pendrek, ani v druhé řadě nebývá vždycky místo, do první ani nezajíždím bo bych nevyjel
1
14%
Tragédie, jsem šťastný když najdu občas místo v druhé řadě
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

nimha
Běžný uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: čtv kvě 01, 2008 20:13

Jak se vám parkuje na Proseku?

Příspěvek od nimha » úte kvě 27, 2008 9:04

Zatím jsem bydlel na třech místech na Proseku a bylo to dost různé (navíc se jednalo o jednu ulici - Jabloneckou); část mezi Delvitou a Billou - tragédie, část mezi Delvitou a Plusem - pohoda, část mezi Plusem a poliklinikou + navazující ul. Šluknovská - občas i zaparkujete... tak by mě zajímalo, jak to vypadá u vás...

Headshok
Běžný uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 16, 2009 17:07

Re: Jak se vám parkuje na Proseku?

Příspěvek od Headshok » pon bře 16, 2009 17:22

Ahoj, po čase oživuji zapadlé téma. Co se týká parkování to je v současnosti katastrofa. Zaparkovat ve všední den po 20 hodině je možné po cca. 20 minutovém brouzdání po sídlišti a to ještě se štěstím. Párkrát jsem nechal stát auto u pumpy SHELL na Prosecké ul. v místě kde to není nijak omezené. Samozřejmě, že další den jsem našel auto na ráfkách s prázdnými pneu. Tímto bych rád sousedy varoval před parkováním v tomto místě. Jasné je, že si tam nekoupím už ani žvýkačky. Každopádně jsem pro nějaké řešení např. formou karet.

Fabio
Běžný uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 28, 2012 10:19

Re: Jak se vám parkuje na Proseku?

Příspěvek od Fabio » stř srp 14, 2013 9:01

Parkovani celkem v pohode. Ale nechapu lidi, co zastavi podelne za auty stojicimi kolmo k chodniku a zaradi rychlost resp. rucni brzdu. Pak neni mozne je posunout a to nemluve o starsich ridicich, kteri ani nemaji silu auto potlacit.

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“