hospoda Pittbull (presny nazev nevim)

Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
Fabio
Běžný uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 28, 2012 10:19

hospoda Pittbull (presny nazev nevim)

Příspěvek od Fabio » stř srp 14, 2013 9:07

Je mozne nejak omezit jejich venkovni zahradku resp. provoz ?
Bydlim v tesne blizkosti a zejmena v lete jsou temer na dennim poradku hlasite projevy a vykriky pred uvedenou hospodou v case nocniho klidu.
A to nemluvim o namesticku u Penny kde je to same akorat o vikendu...nevim jestli je pobliz diskoteka a mladez si tam dela dozvuky atd.

ZeroFusion
Běžný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 26, 2011 13:15

Re: hospoda Pittbull (presny nazev nevim)

Příspěvek od ZeroFusion » úte srp 20, 2013 9:23

Nevím, kterou hospůdku máš na mysli, ale pravděpodobně jde o "Pivnici Střížkov" (oranžová budova kousek od Penny). Také bydlíme v podstatě přímo nad ní a v létě ve večerních hodinách je to docela peklo. Oficiálně mají otevírací dobu do 24 hodin, ale třeba v sobotu 17.8.2013 tam probíhala hudební produkce s otevřenými dveřmi až do tří hodin ráno (+ samozřejmě bujaré veselí přiopilých zákazníků).

To mě donutilo trochu zagooglovat a bohužel jsem nezjistil žádné dobré zprávy. Provozní doba už údajně není součástí kolaudačního rozhodnutí, takže nelze apelovat na příslušné úřady. Nicméně provoz venkovních zahrádek je zákonem omezen a jejich provoz musí končit v deset hodin večer. To možná vypadá nadějně, ale co jsem pozoroval, tak oni tu zahrádku skutečně večer "zavřou", ale opilci zevnitř neustále chodí ven kouřit a v skupinově si zařvat (nesedí na zahrádce, postávají před hospodou) :(

Jediným prostředkem tak zůstává neustále volat Městkou policii, aby přijela vyřešit rušení nočního klidu. Ale přiznejme si, že úspěšnost takové akce se limitně blíží k nule, protože jakmile strážníci odjedou, tak se zase řve... Také bych rád, aby se s tím něco udělalo (Ministerstvo zdravotnictví navrhovalo zákon, aby si města mohla regulovat provozní dobu hospod, ale díky současnému bordelu ve vládě asi někam zapadne) - v případě nějaké hromadné stížnosti na MÚ či jinam se určitě přidáme.

Co se týká náměstíčka u Penny - přestože bydlíme docela blízko, nemáme pocit, že by se tam nějak křičelo (možná jsme si hluk jenom vždycky spojili s oranžovou hospodou a pleteme se). Každopádně mezi novým barem na rohu a drogerií je nějaká podzemní diskotéka / noční klub a vedle řeznictví noční klub Netopýr. Oba podniky určitě budou zdrojem rušičů nočního klidu. Můj názor je, že podobné podniky do zástavby nepatří, pokud není jejich provozní doba mezi 22:00 a 06:00 omezena.

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“