Co se nyní bude dělat?

Diskuse a výměna informací týkajících se právě této lokality. Máte-li pocit, že řešení vašeho problému může znát i někdo i jiné lokality, můžete ho dát i do obecnější diskuse.

Moderátoři: odjinud, topenar

Márty
Běžný uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 14, 2008 19:46

Re: Co se nyní bude dělat?

Příspěvek od Márty » stř led 28, 2009 12:13

Zdravím,

tak jsem byl minulý týden na FÚ (Drahobejlova ulice - hned u metra) a podal tam daňové přiznání. Konzultoval jsem to s paní která má na starosti Prahu 9 - Kbely a daňové přiznání se musí podat letos do konce ledna. Podává se zvlášť přiznání za byt+podíl na pozemku a garáže. Za garáže to v našem případě podává a daň zaplatí jeden vlastník - UGD, který to pak rozúčtuje mezi jednotlivé vlastníky.

M.Milták

tpivona
Běžný uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: stř pro 03, 2008 20:08

Re: Co se nyní bude dělat?

Příspěvek od tpivona » stř led 28, 2009 12:30

Ahoj Martine,

ohledně daně si to řekneme vše v sobotu...tedy pokud dorazíš?

Tomáš:-)

topenar
Běžný uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: pon úno 26, 2007 21:01
Bydliště: Svazková 557, Přezletice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se nyní bude dělat?

Příspěvek od topenar » stř led 28, 2009 13:53

Márty píše:Zdravím,

tak jsem byl minulý týden na FÚ (Drahobejlova ulice - hned u metra) a podal tam daňové přiznání. Konzultoval jsem to s paní která má na starosti Prahu 9 - Kbely a daňové přiznání se musí podat letos do konce ledna. Podává se zvlášť přiznání za byt+podíl na pozemku a garáže. Za garáže to v našem případě podává a daň zaplatí jeden vlastník - UGD, který to pak rozúčtuje mezi jednotlivé vlastníky.

M.Milták
Odpověď na tvoji otázku nalezneš na http://jablonka.cz/forum/viewtopic.php?f=49&t=414. Trochu více číst :)

Odpovědět

Zpět na „Sychrovská 979-981“