Územní plán

Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
vlada-strizkov
Běžný uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: úte úno 20, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Územní plán

Příspěvek od vlada-strizkov » stř pro 02, 2009 13:38

Ahoj všichni,

dovoluju si upozornit že zbývá jen pár dní k podávání připomínek k návrhu nového územního plánu - viz http://magistrat.praha-mesto.cz/Uzemni- ... i-a-rozvoj

Koukal jsem se hlavně na část Střížkova kde bydlím, povšiml jsem si například že hřiště na konci chrastavské i areál sokolovny v Habartické se mění z plochy pro sport na plochu pro bydlení.

Vláďa

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Územní plán

Příspěvek od odjinud » čtv pro 03, 2009 11:32

Ahoj,

to je důležitá info a času moc není...
Popravdě, vyznat se v plánu není pro mě lehké a hlavně nevím, jaký byl původní stav. Ten je k vidění kde?
Mohl by si sumarizovat změny v oblasti Prosek / Střížkov?

Jediná šance jak tomu zabránit je vytisknout letáčky a naházet je do schránek lidem okolo s tím, co mají dělat. Nebo polepit okolí. Jo a můžeš odkázat na fórum:-)

Jinak co se týče Chrastavský - tak tam vypadá až příliš volně než aby se tam nestavělo... :-(
odjinud

vlada-strizkov
Běžný uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: úte úno 20, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Územní plán

Příspěvek od vlada-strizkov » čtv pro 03, 2009 16:07

Graficka cast aktualne projednavaneho navrhu:

http://wgp.urm.cz/kup/

Doposud platna verze:

http://wgp.urm.cz/tms/internet/vykresy_up/index.php

Taky tomu houby rozumim, ale myslim ze jedina moznost je otevrit si mapu obou verzi a "rucne", tj. spis "ocne" porovnavat. Ve stare verzi "vykres c.4 - plan vyuziti ploch" (zobrazi se jako default), v nove "V2 - hlavni vykres". Legenda se zobrazi po kliknuti na ikonu (stara verze) nebo zalozku (nova verze) nahore.

Co jsem se jeste v rychlosti koukal tak SP se catecne meni na OB i kolem nove vystavby u krizovatky Na pokraji - Litomericka (nyni realne parkoviste) a nejake zmeny jsou napr. mezi Jitravskou a Strizkovskou (zcasti mizi zelena barva).

Bohuzel absolutne nemam cas se tim dal zabyvat natoz neco organizovat...

simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

Re: Územní plán

Příspěvek od simandl » sob pro 05, 2009 18:07

Ahoj,
všimněte si jak zmizla žlutá plocha SP tam, kde je sokolovna Habartická (tam děláme valné hromady), v levé horní části výřezu mapy nad nápisem Praha 9. Podotýkám, že když jsem jim to volal, tak říkali, že o tom neví...
udělal jsem snapshot toho co bylo
Obrázek
a toho co má být
Obrázek
Obrázek

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Územní plán

Příspěvek od odjinud » pon pro 07, 2009 14:21

Že by se zrovna sokolovna bourala a místo ní stavěl nějaký barák? To se mi moc nezdá. Kostel a faru sotva zboří, max. je tam místo právě na místě sokolovny. Ale zase by museli dost dodržovat ty pravidla výstvby okolo kostela a dost možný by jim tam nic nepovolili, protože by to narušilo ráz místa. Sokolovna je nalepaná až na kostel, to by novej barák taky nemusel dostat, takovýhle povolení.
odjinud

simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

Re: Územní plán

Příspěvek od simandl » pon pro 07, 2009 15:11

odjinud píše:Že by se zrovna sokolovna bourala a místo ní stavěl nějaký barák? To se mi moc nezdá. Kostel a faru sotva zboří, max. je tam místo právě na místě sokolovny. Ale zase by museli dost dodržovat ty pravidla výstvby okolo kostela a dost možný by jim tam nic nepovolili, protože by to narušilo ráz místa. Sokolovna je nalepaná až na kostel, to by novej barák taky nemusel dostat, takovýhle povolení.
Ahoj,
ty mluvíš o sokolovně prosek, ale tohle je sokolovna střížkov. Nádherný pozemek s antukovým hřištěm :)
Je to ulice Habartická.

zdar
Síma

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Územní plán

Příspěvek od odjinud » pon pro 07, 2009 15:38

aha
odjinud

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“