Kam jít sáňkovat?

Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
MSG
Běžný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon čer 09, 2008 10:08

Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od MSG » pon led 25, 2010 13:44

Zdar,

už mě nebaví s potomkem postávat (teda já stojí, on jezdí) na tom kopečku mezi parkem a těmu pěti věžáky v Jablonecké. Je někde na Proseku nebo v okolí ještě nějaké jiné místo na sáňkování? Moc mě toho nenapadá... ideálně aby tam taky byly nějaké další děti...
MSG

simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od simandl » úte led 26, 2010 23:11

Ahoj,
ten kopeček v Jablonecký, podle mě, nemá chybu. Máme 15ti měsíční dceru a pro tu to je ideální. Ale pamatuju, že jsme s klukama chodili sáňkovat na haldy za Prosek, které byly asi tak 3x delší. Ale tam už je rovina a domy v Zakšínské ulici.
Takže zbývá park u estakády dolů do Vysočan a nebo vrch Ládví u hvězdárny - tam jsou pole a svahy.
Nebo Petřín...

hezký večer

nimha
Běžný uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: čtv kvě 01, 2008 20:13

Re: Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od nimha » pon úno 08, 2010 9:37

Ještě je větší kopec v parku, tam u pizzerie. Akorad tam ale vede nejake teplovodni potrubi, takze je pres cast kopce po vestinu zimy zeleny travnaty pruh :-(

To co popisuje Simandl bylo super, ale holt business ma prednost :-(

Dale pak jsou obrovske moznosti na Kelerce, tedy v okoli te bobové drahy, Mimochodem, tam byvala sjezdovka s umelym povrchem a poto co to zkracovalo, tak se tam dalo sankovat primo i na tom.

Pak je moznost v Ďáblickém lese, akorád ze mezi stromu nic moc. U ty hvezdarny je to kopecek co nestoji za rec. (no ale jsem tak taky jezdil).

mikeff
Běžný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 15, 2008 21:38

Re: Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od mikeff » čtv úno 18, 2010 10:58

Našel jsem u nás v kočárkárně starý sáně a šel jsem to zkusit s mladou k tý bobový dráze... no nic extra, ale asi to jinde lepší nebude. každopádně proč píšu - sáněnemají už ty sedací popruhy. Nevíte kde je koupit?

simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od simandl » čtv úno 18, 2010 14:17

Ahoj,
zkus http://www.kutilujezd.cz/

hezký den

MSG
Běžný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon čer 09, 2008 10:08

Re: Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od MSG » pát úno 19, 2010 20:22

Ještě je blíž kutil na Florenci, přímo u stanice tramvaje...
MSG

Trojka
Běžný uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: čtv říj 23, 2008 19:51

Re: Kam jít sáňkovat?

Příspěvek od Trojka » úte bře 09, 2010 9:27

Dofám, že ta zkur... zima už skončí.... :( Chci jezdit na kole a v teple, ne pořád škrábat led z auta jako dneska.

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“