Radar v ČR ?

Pokec k všemu možnému mimo Prosek – rady porady, kde co sehnat, vtipy atd.

Moderátor: odjinud

Odpovědět
Jenda9
Běžný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: čtv led 24, 2008 12:42
Bydliště: Jablonecka 717/5
Kontaktovat uživatele:

Radar v ČR ?

Příspěvek od Jenda9 » sob črc 26, 2008 22:40

No tak nevím jestli se zabývat takovýma "blbostma" ale proč na to nezavést diskusi... :arrow:

Jenda9
Běžný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: čtv led 24, 2008 12:42
Bydliště: Jablonecka 717/5
Kontaktovat uživatele:

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od Jenda9 » sob črc 26, 2008 22:42

Předem jako zakladatel musím přiznat že jsem PRO radar --- ano vím že jsem si asi připravil velkou oprátku :D Ale jsme v demokracii, takže já říkám svobodně že jsem PRO :D

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od odjinud » pon črc 28, 2008 9:11

Jsem spíš proti. Hromada potenciálních problémů a nic z toho. Kdyby z toho aspoň byl bezvízový volný styk pro nás...
odjinud

Jenda9
Běžný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: čtv led 24, 2008 12:42
Bydliště: Jablonecka 717/5
Kontaktovat uživatele:

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od Jenda9 » pon črc 28, 2008 16:15

No jo ale to taky je podle toho co za b*bce sedí ve vládě a co nám domluví,,, Nebo spíš domlouvají jen do své kapsy ?

nimha
Běžný uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: čtv kvě 01, 2008 20:13

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od nimha » úte črc 29, 2008 8:31

Bůhví, co tam všechno bude a jak je to zdravotně škodlivý.

Pamatuju taky na jednu fotku, kdy někdy ve 40tých letech myli američtí námořníci z pabluby válečných lodí, které se účasnili zkoušek atomových zbraní v tichomoří, nukleární spad košťaty a ještě se tomu smáli. Do roka bylo z půlka po nich. Takže pořád málo o řadě věcí víme. Nejvíc mě štve, že většina lidí je x měsíců proti, us. vláda končí a budou tam mít volby a stejně to podepíšou. A za nic! Žádná protihodnota.

Jenda9
Běžný uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: čtv led 24, 2008 12:42
Bydliště: Jablonecka 717/5
Kontaktovat uživatele:

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od Jenda9 » úte črc 29, 2008 20:22

No já nechápu co Ti Rusáci porád chtěj,,, dluží nám... a s tím vyjednáváním.. hold kdo tam sedí ?

nimha
Běžný uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: čtv kvě 01, 2008 20:13

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od nimha » stř črc 30, 2008 8:02

Radar není proti arabům. Proč taky? První by byl pro ně izrael a.) je blíž b.) ho nenávidí. Takže až se budou snad někdy blížit k tomu, aby nějakou bombu postavili, židi jim to stejně srovnaj se zemí, jak to už ostantně několikrát udělali :-)

Nebezpečí může být čína, rusko, korea a tyhle státy. Proto se to rusákům nelíbí.

zemik
Běžný uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 09, 2009 12:26
Bydliště: Jablonecká 710/34

Re: Radar v ČR ?

Příspěvek od zemik » pát bře 13, 2009 8:23

Ovšem nemyslíte si že z čistě historického hlediska jim tuto opravdovou maličkost dlužíme ? Že kdyby mnohdy nezasáhli, tak tu mluvíme dnes německy či rusky, je už takové klišé, ale zcela pravdivé...navíc argumentace tím, že se vyhneme problémům, že kdyby byla jaderná válka první to pude na nás, ale proboha, jsme přeci v NATO, tudíš když by ta bomba spadla na Polsko, půjdem do té války také... Prostě ten historický dluh vůči USA je mnohonásobně větší a postavení nějákého radaru by měla být samozřejmost.

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuse“